Mayıs 2014 de 10 odayla faaliyete giren tesisimiz, bugün taş mimarisiyle göz dolduran, doğayla bütünleştirdiğimiz 20 odamızla hizmet vermeye devam etmektedir.

İzmir, Foça ve Urla’ya  göz kırpan koyumuz , kuzeyden esen  sert rüzgarlara  karşı  korunaklı , büyük dalgalara kapalı, adeta bir havuzu andıran sakin bir plaja sahiptir.Birkaç adımla denize ulaşabilir,sahilde veya çimlerin üzerinde güneşlenebilir ,kitabınızı okurken şekerleme yapabileceğiniz koyu gölgeli çardağınızda dilediğinizce dinlenebilirsiniz.Restoranımızda doğal sıcak otlarınızı enginar ızgaranızı zeytinyağlı mezelerinizi beklerken soğuk biranızı yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz  Bülent Kaptanla  balık turuna  çıkıp yiyeceğiniz  balığı  kendi elleriniz ile tutabilirsiniz.Aynı tekne ile koyları, adaları keşfedebilir, derin ve  serin sularda huzuru bulabilirsiniz. Ayrıca tesisimize ait ahşap  iskelede tüm gün güneşe , denize ve  keyfe doyabilirsiniz.Açılan iştahınızı eşsiz manzaraya sahip restoran bölümümüzde, her daim bulabileceğiniz taze deniz ve  et ürünlerimizle , bol çeşitli mezelerimizle , Ege’ye özgü otlarımızla ödüllendirebilirsiniz.

Dünyada güneşin en güzel doğduğu , dolunayın en güzel dolduğu doğa cenneti Karaburun’u keşfetmeye ne dersiniz?.

Otelimiz, şehrin kalabalığından uzak huzuru bulabileceğiniz Karaburun ilçesinin eşsiz güzelliğine sahip Mimoza koyundadır. Tesisimiz denize sıfır konumdadır.

Konuklarımıza sunduğumuz restoran hizmetinde yöreye özgü tatlarla hazırlanmış yemekler ve kahvaltı servisimiz bulunmaktadır.

Tesisimizin kapalı alanlarında sigara içmemenizi ve beraberinizde evcil hayvan getirmemenizi önemle rica ederiz.

Ailece işlettiğimiz otelimizde konuklarımızı samimiyetle ağırlamak için bekliyoruz.